понеделник, 20 март 2023
Община Русе информира водачите на МПС и жителите на Русе, че във връзка с изпълнението на проекта на ВиК: „Реконструкция на ВиК мрежи в гр. Русе, Етап I – Реконструкция на канализационни и прилежащи водопроводи“ до 10 април включително се заема дясна пътна лента на южното платно на бул. „Цар Фердинанд“ в участъка от кръстовището с ул. „Райко Даскалов“ (след повдигнатата пешеходна пътека) до кръстовището с ул. „Александровска“.
Движението на МПС и линиите от обществения масов транспорт ще се осъществява в свободните пътни ленти със заобикаляне на препятствието.
Призовават се шофьорите да спазват стриктно временната организация на движение и поставените пътни знаци и табели.
Община Русе приканва собствениците на МПС, паркирани в споменатия участък, да ги преместят извън него, за да бъде избегнато принудителното им репатриране.
Танцово студио „Импулс“ и солистката на мажоретен състав „Екстрийм“ с…
понеделник, 20 март 2023
Община Русе и двата синдиката в системата на здравеопазването и социалните…
вторник, 21 март 2023
Последни Новини
Започва поетапен ремонт на пътя Русе – Николово
сряда, 11 февруари 2026
134 изявени ученици получиха от Община Русе финансова подкрепа и признание…
сряда, 11 февруари 2026
Деветото издание на „Приста Рън“ ще се проведе на 7 март в Лесопарк „Липник“
вторник, 10 февруари 2026
Община Русе временно ограничава административното обслужване на 10 февруари
вторник, 10 февруари 2026
Община Русе ще отличи деца с изявени дарби за 2025 г.
понеделник, 09 февруари 2026
Пенчо Милков: “Отговорното управление изисква действия, не политически…
понеделник, 09 февруари 2026
Концерт с над 60 изпълнения отбеляза двойния празник на гъдуларя Иван…
неделя, 08 февруари 2026
Русе отново стана сцена на едно от най-значимите кариерни събития за младежи
събота, 07 февруари 2026